Aktuality

Týden hokeje v Domažlicích

V pátek 19. prosince 2024 proběhla na zimním stadionu již poněkolikáté tradiční celorepubliková náborová akce Týden hokeje podpořená Českým svazem ledního hokeje a jeho partnery. Akce se zúčastnilo celkem 27 dětí ve věku 3-9 let, z toho bylo 23 chlapců a 3 dívky. Někteří z příchozích se již v průběhu podzimu zapojili do hokejových tréninků v klubu, případně se účastní výuky bruslení, které klub organizuje pro některé mateřské školky.

Celý program začal v 16 hodin. Akce probíhala podle předem naplánovaného scénáře. V prostorách zimního stadionu byly všichni přivítáni vedením klubu a po zaregistrování jim byli zapůjčeny klubové dresy s logy partnerů. Děti obdrželi drobné dárky poskytnuté ČSLH a klubem. Ti, kteří přišli dříve si mohli vyzkoušet v rámci aktivit mimo led střelbu a práci s hokejkou či hokejovou rozcvičku. Nováčci absolvovali od 16:45 hodin na ledě zábavný program plný her a bruslení. Celé odpoledne probíhalo ve skvělé atmosféře. Své umění ukázali i malí hokejisté a hokejistky z kategorie od 1. a 2. třídy v rámci vzorového tréninku a ukázky minihokeje. Program na ledě byl zakončen společnou fotografií zúčastněných. Nakonec následovala prezentace rodičům.

Do celé akce se zapojilo celkem 4 trenéři a několik pomocníků z řad dorostenců a činovníků klubu. Všem patří ten největší dík.

Na viděnou na ledové ploše v barvách klubu HC Domažlice! Kdo se nemohl náboru zúčastnit, může mezi nás přijít kdykoliv. Informace o trénincích na webových stránkách klubu www.hcdomazlice.cz 

Od ledna se platí příspěvky na 2. pololetí sezóny 2023/2024 nejpozději do 31.1.2024!

Úterý, 1. prosince 2020

Zobrazit celý článek

Pátek, 9. října 2020

Zobrazit celý článek

Čtvrtek, 13. června 2024