Základna

Týden hokeje v Domažlicích

V pátek 19. prosince 2024 proběhla na zimním stadionu již poněkolikáté tradiční celorepubliková náborová akce Týden hokeje podpořená Českým svazem ledního hokeje a jeho partnery. Akce se zúčastnilo celkem 27 dětí ve věku 3-9 let, z toho bylo 23 chlapců a 3 dívky. Někteří z příchozích se již v průběhu podzimu zapojili do hokejových tréninků v klubu, případně se účastní výuky bruslení, které klub organizuje pro některé mateřské školky.

Celý program začal v 16 hodin. Akce probíhala podle předem naplánovaného scénáře. V prostorách zimního stadionu byly všichni přivítáni vedením klubu a po zaregistrování jim byli zapůjčeny klubové dresy s logy partnerů. Děti obdrželi drobné dárky poskytnuté ČSLH a klubem. Ti, kteří přišli dříve si mohli vyzkoušet v rámci aktivit mimo led střelbu a práci s hokejkou či hokejovou rozcvičku. Nováčci absolvovali od 16:45 hodin na ledě zábavný program plný her a bruslení. Celé odpoledne probíhalo ve skvělé atmosféře. Své umění ukázali i malí hokejisté a hokejistky z kategorie od 1. a 2. třídy v rámci vzorového tréninku a ukázky minihokeje. Program na ledě byl zakončen společnou fotografií zúčastněných. Nakonec následovala prezentace rodičům.

Do celé akce se zapojilo celkem 4 trenéři a několik pomocníků z řad dorostenců a činovníků klubu. Všem patří ten největší dík.

Na viděnou na ledové ploše v barvách klubu HC Domažlice! Kdo se nemohl náboru zúčastnit, může mezi nás přijít kdykoliv. Informace o trénincích na webových stránkách klubu www.hcdomazlice.cz

Den led sraz

Nábor nových hráčů probíhá celoročně  v průběhu sezóny kdykoliv během tréninků základny  nebo po konzultaci s šéftrenérem klubu Davidem Borem na tel.: 777 051 404, e-mail: dav.bor@seznam.cz

Pro tuto sezónu 2024/2025 je nábor určen především dětem ročníku 2018, 2019. Pro nejmenšího hráče zapůjčujeme základní výstroj případně i brusle (pouze do vypůjčení všech zásob na skladě).

Pravidelné tréninky na ledě jsou od 2.9.2024 do 30.3.2025 ve dnech:

Po --
Út --